UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl to 17 lat doświadczenia w reklamie internetowej, ponad 400 zadowolonych klientów z Polski, Niemiec, Czech i innych krajów UE, tysiące haseł wypozycjonowanych w TOP10 Google oraz prawie 25 000 000 PLN wydane na kampanie naszych klientów w Google !

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google w Polsce, co daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości usług w zakresie skutecznej reklamy i marketingu internetowego. Opracowujemy, przygotowujemy i zarządzamy zintegrowanymi kampaniami reklamowymi dla naszych klientów lub realizujemy wybrany przez Klienta zakres oferowanych przez nas usług.

 
Pozycjonowanie w Google

Masz pytania o współpracę? Zadzwoń teraz 606 476 711

Zespół certyfikowanych specjalistów z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Zespół Spozycjonowani.pl tworzą certyfikowani specjaliści w zakresie Google AdWords i Google Analytisc oraz fachowcy – praktycy w zakresie projektowania, budowy oraz optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych, a także copywriterzy i specjaliści od użyteczności serwisów internetowych oraz Social Mediów.

Stale podnoszone kompetencje poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, wykładach i imprezach branżowych, a także systematycznie odświeżane uprawnienia umożliwiające certyfikacje w tym w Google sprawiają, że oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Nasze kompetencje.

 • Realizujemy profesjonalne audyty SEO oraz audyty użyteczności serwisów internetowych
 • Przeprowadzamy gruntowne optymalizacje serwisów firmowych i sklepów internetowych
 • Przygotowujemy także nowe projekty graficzne lub nowe strony i sklepy internetowe wraz z wdrożeniem i optymalizacją od A do Z
 • Realizujemy przemyślane działania promocyjne oparte o optymalizację i pozycjonowanie naturalne w Google
 • Planujemy i zarządzamy kampaniami we wszystkich kanałach oferowanych przez Google AdWords (Google Ads)
 • Przygotowujemy oraz realizujemy dodatkowo akcje promocyjne w Social Mediach jak Facebook, LinkedIn, Twitter
 • Konsolidujemy działania promocyjne w ramach wszystkich w/w narzędzi promocyjnych
 • Stale monitorujemy efekty podejmowanych prac w oparciu o Google Analytics oraz inne narzędzia zewnętrzne
 • Raportujemy oraz na bieżąco wdrażamy niezbędne zmiany do serwisów i prowadzonych kampanii
 • Realizujemy szkolenia otwarte w całej Polsce oraz liczne indywidualne szkolenia zamknięte w firmach i organizacjach
szkolenia, kursy, doradztwo, audyty SEO, książka

Marki i organizacje, dla których mieliśmy przyjemność pracować

Reklama internetowa w naszej autorskiej formule Internet Marketing MIX.

Dziś wyszukiwarka Google ma w Polsce ponad 97% rynku wyszukiwań. Oznacza to, że miliony Polaków mających dostęp do internetu każdego dnia poszukuje właśnie w Google informacji, produktów, usług i opinii. Będąc przedsiębiorcą nie można dziś już sobie pozwolić sobie na brak obecności firmy w internecie, tym bardziej że reklama przez internet to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Marketing w wyszukiwarkach internetowych to skuteczny i tani sposób na zaprezentowanie firmy w internecie.

Internet Marketing MIX realizowany jest przez nas poprzez mix koniecznych do osiągnięcia sukcesu usług:

 • Analiza serwisu Klienta, branży, konkurencji oraz potencjału Klienta w walce z konkurencją
 • Optymalizacja serwisów internetowych lub realizowanie projektów zupełnie od zera
 • Pozycjonowanie naturalne serwisów internetowych (SEO – Search engine optimization),
 • Content marketing poprzez tworzenie oraz publikację i promowanie wysokiej jakości treści w internecie
 • Reklama w Google AdWords, obejmująca wyszukiwarkę Google, sieć reklamową Google, remarketing (goniąca reklama), GSP (reklama w Gmailu)
 • Reklama w dostępnych formatach w serwisie YouTube – drugiej największej wyszukiwarce na świecie
 • Reklama w serwisach społecznościowcyh typu Facebook, Twitter czy Instagram
 • Permanentna i szczegółowa analiza wszystkich podejmowanych działań w ramach Internet Marketing Mix poprzez Google Analytisc i inne narzędzia analityczne i badawcze, co finalnie umożliwia mierzenie prawie każdej złotówki zainwestowanej w reklamę internetową

Zapraszamy do współpracy!
Serdecznie już teraz zapraszamy do współpracy! Wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy, a w ciągu 24 godzin otrzymasz wstępną analizę oraz oferty w ramach Internet Marketing MIX od Spozycjonowani.pl. 

SZKOLENIA MARKETINGOWE

Naucz się samodzielnie pozycjonować strony, robić dobre reklamy AdWords i skuteczny Content Marketing oraz wykorzystywać w firmie Google Analytics!

Już dziś  zapisz się na szkolenia stacjonarne SUKCES W INTERNECIE w Twoim mieście. Bilety od 390zł!

Sukces w Internecie. Poradnik na start dla początkujących

Najnowsza książka i ebook na temat skutecznego marketingu internetowego dla mikro i małych firm.

SUKCES W INTERNECIE.
Poradnik na start dla początkujących.

Kompleksowy poradnik dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z marketingiem internetowym. Krok po kroku, w wyjątkowo prosty i czytelny dla każdego sposób wyjaśniamy jak przygotować stronę, e-sklep, dobrą prezentację Twoich produktów i usług w Internecie, a dalej jak samodzielnie zrobić skuteczną reklamę i pozyskiwać Klientów w sieci poprzez pozycjonowanie, content marketing, link building, reklamę w Google AdWords, Google Analytics, Google Data Studio.

295 stron pełnych praktycznej wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób. Wiele praktycznych porad. Dziesiątki sprawdzonych gotowych rozwiązań do wdrożenia w Twojej firmie. Dużo ilustracji i instrukcji krok po kroku. 

Premiera książki i ebooka – wydanie 2022 nastąpi już 15 września 2022, a już dziś możesz kupić w przedsprzedaży książkę i ebook w promocyjnych cenach! Sprawdź!

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.