UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

Google Ads - poradnik 2020 krok po kroku

Jak samodzielnie uruchomić reklamę Google Ads? Odcinek #8 video szkoleń Cyfrowe Poniedziałki

Zobacz jak krok po kroku w najnowszym interface Google (sierpień 2019) uruchomić swoją pierwszą kampanię reklamową #GoogleAds w wyszukiwarce Google. Jak krok po kroku stworzyć kampanię i grupę reklam w Google Ads, jak wpisać słowa kluczowe oraz stworzyć reklamy #AdWords.

Praktyczny poradnik video w ramach kolejnego szkolenia w projekcie #CyfrowePoniedziałki organizowanego przez Urząd Miasta Tarnowa. Szkolenie online prowadzi Robert Duda – Certyfikowany Specjalista Google z 16 letnim doświadczeniem w przygotowywaniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych w Google.

#GoogleAds #AdWordsKrokpoKroku #TworzenieGoogleAdWords #KampanieGoogle #ReklamaGoogleAdWords #GoogleAdWords #CyfrowePoniedziałki #RobertDuda #Spozycjonowani

Dziel się wartościowymi informacjami:

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.