UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

Członek Polska Izba Firm Szkoleniowych

Spozycjonowani.pl – członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Miło nam poinformować, że od dziś jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Członkostwo w PIFS to dla nas poza prestiżem i przynależnością do najpoważniejszej organizacji branżowej w Polsce, ogromne możliwości rozwoju działalności w tym zakresie oraz zwiększanie kompetencji i pozyskiwanie nowych grup Klientów w ramach tego działu naszej działalności.

Polska Izba Firm Szkoleniowych dała rynkowi narzędzie w postaci Kodeksu Dobrych Praktyk, dzięki któremu strony kontraktu szkoleniowego mogą kontrolować przebieg procesu szkoleniowego, w taki sposób, aby był on efektywną inwestycją. Materiały zawierające logo KDP PIFS, a także pozostałe informacje znajdą Państwo na stronie www.pifs.org.pl. Z chwilą otrzymania niniejszego potwierdzenia o przyjęciu do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Państwa firma szkoleniowa uprawniona jest do umieszczania informacji na temat stosowania KDP PIFS na materiałach promocyjnych, którymi się posługuje. Kodeks Dobrych Praktyk przyjęty 29.09.2017 r. jest efektem pracy i dyskusji w ramach PIFS, a decyzją Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Izby z dnia 29.09.2017 r. stał się obowiązującym dla wszystkich członków PIFS.

Już wkrótce będziemy Was informować o kolejnych etapach rozwoju naszej działalności w zakresie organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji.

Dziel się wartościowymi informacjami:

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.