cyfrowe poniedzialki - linked In - blog spozycjonowani

Jak wykorzystać biznesowo Linked In? – Cyfrowe poniedziałki w Tarnowie. Odcinek #4

W czwartym odcinku Cyfrowych Poniedziałków w Tarnowie podczas szkolenia video dla przedsiębiorców Robert Duda rozmawia z ekspertem Linked In Bartoszem Ziemiańskim. – Co to jest #LinkedIn? – Jak przygotować profil prywatny? – Jak uruchomić profil firmowy? – W jaki sposób wpisać Linked In w strategię komunikacji i promocji? – Jakie perspektywy danej Linked In dla Twojego biznesu? Na te i wiele innych pytań postaramy się podać Tobie gotowe odpowiedzi i rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień do Twojej firmy.

Dziel się wartościowymi informacjami:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.