UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

cyfrowe poniedzialki - linked In - blog spozycjonowani

Jak wykorzystać biznesowo Linked In? – Cyfrowe poniedziałki w Tarnowie. Odcinek #4

W czwartym odcinku Cyfrowych Poniedziałków w Tarnowie podczas szkolenia video dla przedsiębiorców Robert Duda rozmawia z ekspertem Linked In Bartoszem Ziemiańskim. – Co to jest #LinkedIn? – Jak przygotować profil prywatny? – Jak uruchomić profil firmowy? – W jaki sposób wpisać Linked In w strategię komunikacji i promocji? – Jakie perspektywy danej Linked In dla Twojego biznesu? Na te i wiele innych pytań postaramy się podać Tobie gotowe odpowiedzi i rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień do Twojej firmy.

Dziel się wartościowymi informacjami:

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.