UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

blog spozycjonowani - artykul na how - optymalizacja i teksty glopcze

Dobre treści i optymalizacja głupcze! Nowy artykuł w serwisie Hurtownia Wiedzy

W serwisie Hurtownia Wiedzy opublikowany został nowy artykuł Roberta Duda pod tym tytułem „Dobre treści i optymalizacja głupcze! Czyli dlaczego reklama Internetowa nie działa?”. Polecamy szczególnie wszystkim, który zainwestowali już znaczne środki, a nadal twierdzą że reklama internetowa na pewno jest bezskuteczna.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakich błędów nie możesz popełniać jeśli inwestujesz w marketing internetowy. Zacznij od absolutnych podstaw – fundamentem powinna być optymalizacja strony docelowej oraz rzetelna praca nad analizą fraz i haseł, a dalej przygotowanie wartościowych treści do publikacji w Twoim serwisie internetowym oraz do publikacji zewnętrznych w ramach Content Marketingu i Link Buildingu.

Przeczytaj cały artykuł w serwisie Hurtownia Wiedzy >
https://hurtowniawiedzy.pl/pozycjonowanie-i-optymalizacja-stron-internetowych/

Dziel się wartościowymi informacjami:

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.