blog spozycjonowani - odcinek 3 cyfrowe poniedzialki

eMail Marketing i marketing afiliacyjny – Cyfrowe poniedziałki w Tarnowie. Odcinek #3

W 3 odcinku video szkoleń rozmawiamy o #eMailMarketing oraz #MarketingAfiliacyjny. Projekt realizowany w ramach projektu #UMTarnów#CyfrowePoniedziałki . Dziś rozmowa z Romanem Grygierkiem z #INIS. Jak w firmie zaplanować i skutecznie przeprowadzić kampanię mailingową u oraz jak wykorzystać marketing afiliacyjny do rozwoju biznesu. – Od czego zacząć przygodę z #emailMarketing? – Jak się przygotować kampanie mailingowe? – Jakie są minimalne budżety do kampanii email Marketingowej? – Jaki jest próg wejścia do #SystemyAfiliacyjne? – Jak mierzyć efekty #kampanieMailingowe?

Zobacz 37 minutowe szkolenie -rozmowę pełną praktycznych informacji i gotowych rozwiązań dla Twojej firmy! Spodobał Ci się film? Daj proszę łapkę w górę i subskrybuj mój kanał już teraz! Dziękuję i do zobaczenia w kolejnym filmie na YouTube

Dziel się wartościowymi informacjami:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.