UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

blog spozycjonowani - odcinek 3 cyfrowe poniedzialki

eMail Marketing i marketing afiliacyjny – Cyfrowe poniedziałki w Tarnowie. Odcinek #3

W 3 odcinku video szkoleń rozmawiamy o #eMailMarketing oraz #MarketingAfiliacyjny. Projekt realizowany w ramach projektu #UMTarnów#CyfrowePoniedziałki . Dziś rozmowa z Romanem Grygierkiem z #INIS. Jak w firmie zaplanować i skutecznie przeprowadzić kampanię mailingową u oraz jak wykorzystać marketing afiliacyjny do rozwoju biznesu. – Od czego zacząć przygodę z #emailMarketing? – Jak się przygotować kampanie mailingowe? – Jakie są minimalne budżety do kampanii email Marketingowej? – Jaki jest próg wejścia do #SystemyAfiliacyjne? – Jak mierzyć efekty #kampanieMailingowe?

Zobacz 37 minutowe szkolenie -rozmowę pełną praktycznych informacji i gotowych rozwiązań dla Twojej firmy! Spodobał Ci się film? Daj proszę łapkę w górę i subskrybuj mój kanał już teraz! Dziękuję i do zobaczenia w kolejnym filmie na YouTube

Dziel się wartościowymi informacjami:

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.