Optymalizacja stron internetowych

Jak zoptymalizować stronę Internetową? Cyfrowe poniedziałki Tarnów – odcinek #2

Podstawowy zestaw wiedzy i praktycznych informacji na temat: Optymalizacja strony internetowej i optymalizacja sklepu internetowego. Zobacz na co zwrócić uwagę i jak krok po kroku możesz samodzielnie w podstawowym zakresie zoptymalizować stronę internetową pod wytyczne SEO.

Optymalizacja strony internetowej to pierwszy krok w pozycjonowaniu stron i zdobyciu pierwszych pozycji w wynikach naturalnych wyszukiwarki Google – mówi w ramach 2 odcinka Cyfrowych Poniedziałków – Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google, Specjalista ds. Marketingu internetowego, ekspert ds marketingu politycznego

Dziel się wartościowymi informacjami:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.