UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

Optymalizacja stron internetowych

Jak zoptymalizować stronę Internetową? Cyfrowe poniedziałki Tarnów – odcinek #2

Podstawowy zestaw wiedzy i praktycznych informacji na temat: Optymalizacja strony internetowej i optymalizacja sklepu internetowego. Zobacz na co zwrócić uwagę i jak krok po kroku możesz samodzielnie w podstawowym zakresie zoptymalizować stronę internetową pod wytyczne SEO.

Optymalizacja strony internetowej to pierwszy krok w pozycjonowaniu stron i zdobyciu pierwszych pozycji w wynikach naturalnych wyszukiwarki Google – mówi w ramach 2 odcinka Cyfrowych Poniedziałków – Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google, Specjalista ds. Marketingu internetowego, ekspert ds marketingu politycznego

Dziel się wartościowymi informacjami:

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.