UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

blog spozycjonowani - odcinek 1 cyfrowe poniedzialki

Marketing internetowy 2019 – Cyfrowe poniedziałki Tarnów – odcinek #1

Serdecznie zapraszamy do oglądania video szkoleń prowadzonych przez Roberta Duda, właściciela agencji Spozycjonowani.pl w ramach projektu #CyfrowePoniedziałki, organizowanego przez UM Tarnów.

W pierwszym odcinku wprowadzenie na temat współczesnego marketingu internetowego, współczesnego Klienta oraz rekomendowanych kierunków i narzędzi do wdrożenia w 2019 aby odnieść sukces w Internecie.

Zapraszamy!

Cyfrowe Poniedziałki. Robert Duda

Dziel się wartościowymi informacjami:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.