blog spozycjonowani - odcinek 1 cyfrowe poniedzialki

Marketing internetowy 2019 – Cyfrowe poniedziałki Tarnów – odcinek #1

Serdecznie zapraszamy do oglądania video szkoleń prowadzonych przez Roberta Duda, właściciela agencji Spozycjonowani.pl w ramach projektu #CyfrowePoniedziałki, organizowanego przez UM Tarnów.

W pierwszym odcinku wprowadzenie na temat współczesnego marketingu internetowego, współczesnego Klienta oraz rekomendowanych kierunków i narzędzi do wdrożenia w 2019 aby odnieść sukces w Internecie.

Zapraszamy!

Cyfrowe Poniedziałki. Robert Duda

Dziel się wartościowymi informacjami:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.