Marketing w wyszukiwarce

1 kwietnia świętujemy 14 urodziny Spozycjonowani.pl!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

14 lat temu, 1 kwietnia 2003 roku uruchomiłem firmę wspierającą przedsiębiorstwa w skutecznym wykorzystaniu Internetu do promocji i realizacji biznesowych celów sprzedażowych. Przez 14 lat z wieloma wspaniałymi pracownikami, współpracownikami i partnerami biznesowymi, mieliśmy przyjemność doradzać, projektować oraz wdrażać wiele kampanii reklamowych i promocyjnych dla ponad 400 firm z Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

Dziękuję wszystkim Klientom, partnerom biznesowym i współpracownikom za te fascynujące 14 lat i zapraszam do dalszej owocnej współpracy z wykorzystaniem naszego sporego doświadczenia i stale podnoszonych kompetencji i wiedzy!

Dziel się wartościowymi informacjami:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.