UWAGA! Najnowsze kursy VOD z marketingu internetowego dla początkujących teraz w super cenach! Już od 37 zł!

konferencja sukces w Internecie 2015_foto9

Konferencja „Sukces w Internecie 2015” już za nami!

Nasze wieloletnie doświadczenia we współpracy z biznesem w zakresie realizacji internetowych kampanii marketingowych pokazują, że poziom wiedzy na temat dostępnych na rynku usług, produktów oraz kanałów reklamowych jest wśród przedstawicieli firm bardzo niski. Wpadliśmy więc na pomysł aby rozpoczynając od najbliższego nam własnego podwórka w Rybniku zorganizować pierwszą z cyklu Konferencji „Sukces w Internecie”. Przy doborze tematyki oraz prelegentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu kierowaliśmy się sygnałami z rynku, od naszych Klientów i partnerów z którymi współpracujemy.

Udział w Konferencji da uczestnikom możliwość zapoznania się z większością dostępnych na rynku praktycznie dla każdej firmy narzędzie, które tanio i skutecznie pozwalają wypromować markę, pozyskać Klientów i zwiększyć sprzedaż oraz zysk Twojej firmy przez działania w Internecie. 
 
103 uczestników, 9 prelegentów, 6 godzin atrakcyjnych i fachowych wykładów oraz rozlosowane nagrody o wartości 15 000 zł – to krótki bilans Konferencji. Dziękujemy wszystkim za udział i już dziś zapraszamy na 2 edycję konferencji, jesienią w Warszawie.  

Zachęcamy do zapoznania się z agendą Konferencji, sylwetkami prelegentów na dedykowanej stronie: www.sukceswinternecie.pl 

Dziel się wartościowymi informacjami:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz pozostałe wpisy na blogu Spozycjonowani.pl

Tebit 2019 w Tarnowie
Aktualności Spozycjonowani.pl

eBiznes TRIP Tarnów 2019!

💻 Zapraszamy 👨‍💻👩‍💻 młodzież szkolną, 👩‍🎓👨🎓 studentów oraz 👩‍🍳👨‍🔧 przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym, edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym „Tarnów eBiznes TRIP”, który odbędzie się 🗓 24-26

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.