Zadzwoń do nas! +48 507 957 579, +48 606 476 711 lub Wypełnij formularz

ADWORDS
SIEĆ WYSZUKIWANIA

ADWORDS
SIEĆ REKLAMOWA

ADWORDS
GOOGLE ZAKUPY

ADWORDS
GSP W GMAILU

ADWORDS
KAMPANIE MOBILNE

ADWORDS
REMARKETING

ADWORDS
KAMPANIE LOKALNE

ADWORDS
REKLAMA YOUTUBE

ADWORDS
KAMPANIE EXPORT

ADWORDS
PAKIETY DLA STRON

ADWORDS
PAKIETY DLA SKLEPÓW

Google Zakupy.

Reklama sklepów internetowych w Google Zakupy

W listopadzie 2013 roku Google wprowadził do Polski usługę Google Shopping spolszczoną do Zakupy Google. Po wprowadzeniu tej usługi użytkownik wpisujący w okno wyszukiwarki nazwę produktu jakiego poszukuje otrzymuje obok dotychczasowych linków sponsorowanych w postaci reklam tekstowych w Google AdWords oraz wyników naturalnych widocznych wysoko w wyniku pozycjonowania naturalnego, także całkiem spore pole z wynikami właśnie Google Zakupy.

 

Jak wyświetlają się reklamy w usłudze AdWords Google Zakupy?

Wpiszmy na przykład w przeglądarce hasło: meble łazienkowe. Oto, co zdecydowana większość z nas zobaczy na ekranie:

 

ekran zakupy google


 
Ogromne zalety reklamy w Google Zakupy!

Każdy sklep internetowy szuka rozwiązań które sprawią, że koszt pozyskania Klienta będzie niski, wskaźnik konwersji bardzo wysoki, a koszt konwersji możliwie jak najmniejszy. Reklamy jakie realizujemy dla naszych Klientów w ramach kanału Google Zakupy dają gwarancję spełnienia wszystich tych wymagań marketerów i handlowców niezależnie od branży w jakiej działasz i rynku docelowego na jaki sprzedajesz swoje towary.

Na podstawie naszych doświadczeń z realizacji kampanii Google Zakupy dla wielu sklepów internetowych w Polsce i za granicą możemy zaprezentować kilka ważnych informacji i statystyk:

  • Niskie koszty CPC. Nawet o 300% tańszy koszt za kliknięcie w Google Zakupy w stosunku do koszty kliknięcia CPC na przykład w AdWords w sieci wyszukiwania
  • Wysoki współczynnik konwersji. W Google Zakupy współczynnik konwersji porównywalny jest w zasadzie tylko i wyłącznie ze współczynnikiem dla kampanii remarketingowych RLSA
  • Bardzo niskie koszty konwersji. Średni koszt konwersji w realizowanych przez nas kampaniach potrafił być niższy nawet 25-krotnie od kosztu konwersji w innych kanałach reklamowych!

 

 Sprawdź dedykowane dla sklepów internetowych pakiety reklamy w Google AdWords/Google Zakupy > 

 

Kto i jak może skorzystać z tej usługi i sprzedawać swoje produkty w taki sposób? 

Każda firma prowadząca sklep internetowy może skorzystać z tej usługi. Google Shopping jest bezpośrednio powiązany z usługami Google Adwords i to właśnie w ramach tej usługi, we współpracy z usługami Merchant Center, zarządzana i opłacana jest usługa Google AdWords.

Jednym słowek praktycznie każdy sklep generującyc poprawne pliki XML przekazywane do Merchant Center oraz poprawnie funkcjonujący (regulamin, certyfikat ssl, czynnik dostępność produktów oraz cen) kwalifikuje się do tego abyśmy przygotowali i uruchomili reklamę w Google Zakupy, w wyszukiwarce Google.

 

Ile kosztuje reklama w Google Zakupy? 

Tutaj analogicznie jak w przypadku usług Google AdWords w sieci reklamowej oraz sieci wyszukiwania opłaty są składową wielu elementów, ale przede wszystkim popularności haseł na jakie mają się wyświetlać produkty z danego sklepu i naturalnie ceny za jakie te usługi zaoferuje bezpośrednia konkurencja.

Jak pokazuje nasze doświadczenie koszty reklamy w Google Zakupy należą do jednych z najniższych w zakresie kosztów konwersji i pozyskania wartościowego Klienta spośród wszystkich testowanych przez nas form promocji i reklamy.

Więcej na temat budżetów i kosztów realizacji kampanii reklamowych w Google AdWords przeczytać można tutaj >

 

Co zapewniamy w ramach usługi Google Zakupy?

  • kompleksowe dostosowanie sklepu w zakresie konfiguracji i prezentacji produktów do wymagań Google Zakupy i Merchant Center
  • przygotowanie konta i kampanii w Google zoptymalizowanej pod potrzeby reklam Twojego sklepu w Google Zakupy
  • stała analiza i skuteczna optymalizacja kosztów oraz efektów realizowanych przez nas kampanii
  • raportowanie i rekomendowanie rozwiązań oraz budżetów dla stałej poprawy parametrów kampanii zakupowej w Google

 

Klienci Spozycjonowani.pl - zobacz listę naszych klientów

 

Dlaczego kampanie reklamowe Google AdWords warto realizować z nami?

Doświadczenie i wiedza.
Od 13 lat realizujemy kampanie reklamowe dla naszych Klientów, a realizując kampanie Google AdWords dla firm i instytucji z Polski, Niemiec i Czech na budżetach liczonych w milionach złotych wiemy jak przygotować Twoją kampanię aby maksymalizować efekty i minimalizować koszty działań reklamowych. Gwarantem wysokiej jakości usług jest także Robert Duda - kierujący od początku agencją Spozycjonowani.pl.

Robert ma na koncie setki zrealizowanych szkoleń z zakresu marketingu intenetowego na terenie całej Polski, a także wiele wystąpień i prelekcji na liczących się w branży konwerencjach i branżowych spotkaniach realizowanych m.in. we współpracy z Polską Izbą Gospodarki Elektronicznej czy Działem Eksportowym Google Polska. Spozycjonowani.pl są także pomysłodawcą oraz realizatorem branżowej konferencji Sukces w Internecie.  

 

Umiejętności i certyfikaty.
Zespół Spozycjonowani.pl to certyfikowani specjaliści w zakresie Google AdWords oraz certyfikowani specjaliści w zakresie Google Analitysc dzięki czemu masz gwarancje realizacji usług AdWords na najwyższym poziomie, z najwyższą starannością, a także zachowaniem wszystkich wytycznych jakościowych jakie są stawiane przed zaufanymi agnecjiami Google w Polsce w ramach programu Google Partners, w ramach którego uczestniczymy od samego początku.

Certyfikacje Google są czasowe co oznacza, że nasi pracownicy stale muszą podnosić swoje kwalifikacje i śledzić zmiany w programie Google AdWords bo tylko takie podejście daje gwarancje zdawania cyklicznych egzaminów i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

Perfekcyjnie dopasowana indywidualna oferta.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu we współpracy z wielkimi organizacjami i korporacjami, ale także małymi i średnimi firmami wiemy jak dopasować kanały reklamowe, budżety, stawki i formaty reklamowe do Twojej firmy i planowanej kampanii reklamowej. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu nasi klienci zawsze oszczędzają wiele czasu, energii, a przede wszystkim pieniędzy.

Przygotowywane przez nas analizy i strategie, a potem ich wdrożenie, realizacja i analizowanie oraz optymalizacja zapewniają zawsze dobre wyniki niezależnie od budżetu, zakresu i okresu trwania kampanii.

 

Rozpocznij reklamę swojego e-commerce w Google Zakupy razem z nami już dziś!

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usługi Google Zakupy, a szczególnie tych którzy chcą pojawiać się na hasła związane z danymi produktami przed konkurencją zapraszamy do kontaktu z nami już dziś - prosimy o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego

Nasi doradcy odpowiedzą wyczerpująco na każde Wasze pytanie, a specjaliści szybko i sprawnie przygotują Państwa sklep na integrację z Google Zakupy oraz uruchomią kampanie reklamowe w oparciu o nasze multikonto w Merchant Center. 

O usłudze Google Zakupy piszemy także na naszym firmowym blogu - zapraszamy do lektury: http://spozycjonowani.blogspot.com.