Zadzwoń do nas! +48 507 957 579, +48 606 476 711 lub Wypełnij formularz

ADWORDS
SIEĆ WYSZUKIWANIA

ADWORDS
SIEĆ REKLAMOWA

ADWORDS
GOOGLE ZAKUPY

ADWORDS
GSP W GMAILU

ADWORDS
KAMPANIE MOBILNE

ADWORDS
REMARKETING

ADWORDS
KAMPANIE LOKALNE

ADWORDS
REKLAMA YOUTUBE

ADWORDS
KAMPANIE EXPORT

ADWORDS
PAKIETY DLA STRON

ADWORDS
PAKIETY DLA SKLEPÓW

Mobilne Kampanie Google AdWords na telefony.

Reklamy mobilne Google Adwords

 

Telefony komórkowe i smartfony stają się z roku na rok coraz popularniejsze:

 • W realizowanych przez nas kampaniach zdarza się że już nawet ponad 65% ruchu jest z telefonów, a zdarzają się przypadki że ten wskaźnik osiąga nawet 80%
 • Na każdy sprzedany komputer na całym świecie przypada kilka telefonów komórkowych
 • Polacy są szóstym najbardziej mobilnym narodem w Europie!
 • Coraz bardziej popularny i powszechnie dostępny jest standard do WiFi i 3G dla telefonów nawet w małych miastach i na wsiach
 • Na całym świecie jest prawie 10 miliardów aktywnych użytkowników telefonów komórkowych
 • 1/3 wyszukiwania w telefonach komórkowych ma charakter lokalny i jest związany z najbliższą okolicą użytkownika
 •  użytkownicy telefonów komórkowych znajdują się bardzo blisko punktów sprzedaży i szukają informacji lokalnych. W pilnej potrzebie znalezienia produktu lub usługi reklama na komórki jest najskuteczniejsza.

reklama na komorki

 

Dlaczego reklama AdWords na komórki jest bardzo skuteczna?

 •  Lepsze kierowanie na lokalizację za pomocą reklam na telefony komórkowe.
 •  Możliwość kliknięcia reklamy w celu połączenia telefonicznego z firmą i nawiązanie kontaktu osobistego
 •  Wzrost klikalności w reklamę 5-30% (kliknij, aby połączyć) bez zmniejszenia liczby kliknięć adresów URL.
 •  Bezpośrednie łączenie się z treści reklamy wyświetlonej w wynikach wyszukiwania i w Mapach Google na komórki.
 •  Reklamy Google AdWords na małych ekranach telefonów i smartfonów pojawiają się na samej górze - ponad wynikami naturalnymi, a dodatkowo najczęściej pojawiają się równolegle w ramach usługi Mapy Google. 
 •  W reklamie Google AdWords na telefony komórkowe możesz ściśle ustalić, aby jeszcze lepiej zoptymalizować wydatki na reklamę,  w jakim promieniu od Twojej firmy mają być wyświetlane reklamy na telefonach komórkowych
  - na przykład ustalasz, że Twoje reklamy nie będą widoczne na komórkach osób, które znajdują się dalej jak 20 km od Twojej firmy.

 

Ile kosztuje reklama w AdWords?

Więcej na temat budżetów i kosztów realizacji kampanii reklamowych w Google AdWords przeczytać można tutaj >

 

Do kogo w sposób szczególny kierujemy naszą ofertę reklamy na komórki?

Najbardziej dopasowane grupy firmy, którym polecamy reklamę Google AdWords na komórki to przedsiębiorstwa działające w takich branżach jak sklepy, restauracje, produkty, hotele, atrakcje turystyczne. Najczęściej bowiem w tej tematyce klienci szukają poprzez komórkę produktów i usług w najbliższej okolicy, w miejscowości czy regionie, w którym się znajdują. Najlepszym rozwiązaniem jest uruchomienie kampanii Google AdWords na urządzenia mobilne i równolegle uruchomienie wizytówki firmy na Mapach Google

 

Klienci Spozycjonowani.pl - zobacz listę naszych klientów


 

Dlaczego kampanie reklamowe Google AdWords warto realizować z nami?

Doświadczenie i wiedza.
Od 13 lat realizujemy kampanie reklamowe dla naszych Klientów, a realizując kampanie Google AdWords dla firm i instytucji z Polski, Niemiec i Czech na budżetach liczonych w milionach złotych wiemy jak przygotować Twoją kampanię aby maksymalizować efekty i minimalizować koszty działań reklamowych. Gwarantem wysokiej jakości usług jest także Robert Duda - kierujący od początku agencją Spozycjonowani.pl.

Robert ma na koncie setki zrealizowanych szkoleń z zakresu marketingu intenetowego na terenie całej Polski, a także wiele wystąpień i prelekcji na liczących się w branży konwerencjach i branżowych spotkaniach realizowanych m.in. we współpracy z Polską Izbą Gospodarki Elektronicznej czy Działem Eksportowym Google Polska. Spozycjonowani.pl są także pomysłodawcą oraz realizatorem branżowej konferencji Sukces w Internecie.  

 

Umiejętności i certyfikaty.
Zespół Spozycjonowani.pl to certyfikowani specjaliści w zakresie Google AdWords oraz certyfikowani specjaliści w zakresie Google Analitysc dzięki czemu masz gwarancje realizacji usług AdWords na najwyższym poziomie, z najwyższą starannością, a także zachowaniem wszystkich wytycznych jakościowych jakie są stawiane przed zaufanymi agnecjiami Google w Polsce w ramach programu Google Partners, w ramach którego uczestniczymy od samego początku.

Certyfikacje Google są czasowe co oznacza, że nasi pracownicy stale muszą podnosić swoje kwalifikacje i śledzić zmiany w programie Google AdWords bo tylko takie podejście daje gwarancje zdawania cyklicznych egzaminów i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

Perfekcyjnie dopasowana indywidualna oferta.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu we współpracy z wielkimi organizacjami i korporacjami, ale także małymi i średnimi firmami wiemy jak dopasować kanały reklamowe, budżety, stawki i formaty reklamowe do Twojej firmy i planowanej kampanii reklamowej. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu nasi klienci zawsze oszczędzają wiele czasu, energii, a przede wszystkim pieniędzy.

Przygotowywane przez nas analizy i strategie, a potem ich wdrożenie, realizacja i analizowanie oraz optymalizacja zapewniają zawsze dobre wyniki niezależnie od budżetu, zakresu i okresu trwania kampanii.

 

Prosimy o kontakt już teraz!

Już teraz wypełnij krótki, niezobowiązujący formularz - bezpłatna wycena usług dla Państwa w maksymalnie 48 godzin.
Zainteresowanych skuteczną reklamą swoich usług i produktów na telefony komórkowe prosimy o kontakt mailowy info@spozycjonowani.pl (w temacie prosimy wpisać: reklama na telefony) lub kontakt telefoniczny: 606 476 711 lub 507 957 579.