Zadzwoń do nas! +48 507 957 579, +48 606 476 711 lub Wypełnij formularz

Pozycjonowanie Rybnik + Kampanie AdWords, Social Media - reklama w internecie od 2003 roku!

Oferujemy kompleksowe usługi reklamy w internecie dla firmy z Rybnika i okolic. Jesteśmy firmą od lat związaną z Rybnikiem, gdzie na Jankowickiej od lat prowadzimy swoje biuro. Lata doświadczeń od uruchomienia firmy w kwietniu 2003 roku zdobywaliśmy realizując kampanie reklamowe w internecie dla Klientów z Rybnika i okolicznych miast, a w związku z dynamicznym rozwoju także dla firm, instytucji i koroporacji z całej Polski, Niemiec i Czech.

Jesteśmy blisko Ciebie! Jesteśmy firmą z Rybnika i to tutaj na rybnickim rynku rozpoczynaliśmy działalność naszej agencji i do dziś stale obsługujemy wiele firm. Mamy biuro w Ryniku, na ulicy Janokowickiej 23/25, a działając lokalnie możemy się spotkać i porozmawiać o pozycjonowaniu i innych usługach reklamy internetowej także w Twojej firmie, w dogodnym dla Ciebie terminie. Jesteśmy stąd, z Rybnika - znamy lokalne problemy, specyfikę działalności wielu branż w naszym regionie i na codzień razem z Wami pomagamy rozwijać lokalny biznes w Rybniku i okolicznych gminach i miastach.  

 

Jaki zakres usług możemy zaoferować dla Ciebie w ramach naszych kompetencji, certyfikacji i doświadczenia?

 • Dla firm z Rybnika - Optymalizacja stron i pozycjonowanie w Google.
  Tylko bezpieczne pozycjonowanie (white seo) i zgodne z zaleceniami Google oraz akutalnymi trendami - zintegrowane z działaniami Content Marketingu bo dziś wartościowe treści w internecie to podstawa działania każdej akcji reklamowej niezależnie od zasięgu, budżetu i stawianych celów.
 • Kompleksowe kampanie AdWords Rybnik.
  Reklamy w Google w wyszukiwarce, kampanie AdWords w sieci reklamowej Google (95% polskich portali, wortali, forów itd), reklama w YouTube, kampanie AdWords w Gmailu (GSP) oraz kampanie remarketingowe (reklama goniąca Klienta  po wizycie na stronie) w wyszukiwarce oraz w sieci reklamowej Google.
 • Social Media Marketing Rybnik.
  Promocja Twojej firmy, produktów i usług w mediach społecznościowych poprzez profile firmowe, promocje i angażujące akcje - reklama na Facebooku, reklama na Twitter, kampanie w YouTube oraz Google Plus, LinkedIn, GoldenLine, a także dodatkowa reklama w Slideshare, Foursquare, Tumbrl, Snapchat oraz Tinder
 • Audyt seo dla stron i sklepów z Rybnika i okolic.
  Analiza Twojego serwisu, która pozwoli docelowo poprawić funkcjonowanie Twojego sklepu lub strony internetowej i zwiększyć sprzedaż przez internet.
 • Analiza konkurencji i branży w regionie, w Polsce oraz na rynkach zagranicznych
  Przygotowanie szczegółowych danych, które pozwolą ocenić jak działa i w jakiej jest kondycji Twoja bezpośrednia konkurencja i całą branża w internecie w walce o Twojego Klienta

 

Sprawdź nową promocje!

 

Co się udało nam zrealizować w trakcie kilkanastu lat działania na rynku reklamy internetowej?

 • mieliśmy przyjemność pracować dla ponad 350 firm z Rybnika, Śląska, całej Polski oraz z Czech i Niemiec,
 • jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google w Polsce, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług,
 • wydaliśmy ponad 3,5 miliona złotych na kampanie w Google AdWords,
 • na tysiące haseł strony naszych Klientów w wyniku optymalizacji i pozycjonowania naturalnego znalazło się na pierwszych miejscach w Google,
 • nasz zespół zdobył kilkanaście Certyfikatów Google w zakresie certyfikacji Google AdWords oraz certyfikacji Google Analytics,
 • w ramach projektów szkoleniowych z zakresu reklamy internetowej przeszkoliliśmy na terenie całej Polski prawie 1000 osób,
 • braliśmy udział w roli ekspertów i prelegentów w największych branżowych imprezach w całej Polsce,
 • wymyśliliśmy i zrealizowaliśmy w Rybniku jedną z największych na południu Polski konferencję branżową "Sukces w Internecie".

Spozycjonowani.pl - doświadczenie, wiedza, certyfikaty

Zapraszamy do współpracy firmy z Rybnika i okolic!

Wypełnij krótki formularz kontaktowy, napisz maila na biuro@spozycjonowani.pl lub zadzwoń do nas 606 476 711 i 507 957 579 - a w ciągu maksymalnie 48 godzin otrzymasz wstępną analizę i ofertę na usługi reklamowe w internecie, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Zaufaj certyfikowanym specjalistom i już dziś wykozrystaj ogromny potencjał internetu i zacznij wygrywać z konkurencją w walce o Klienta i zwiększenie sprzedaży oraz zysków przez Internet!

 

Klienci Spozycjonowani.pl

 

TAGI: Pozycjonowanie Rybnik, Social Media Marketing Rybnik, Kampnie AdWords Rybnik, Audyty stron internetowych Rybnik, Tanie strony internetowe Rybnik, Sklepy internetowe Rybnik, Reklama w Google Rybnik, Reklama w Internecie Rybnik.