Zadzwoń do nas! +48 507 957 579, +48 606 476 711 lub Wypełnij formularz

Program partnerski Spozycjonowani.pl

 

Co zyskujesz biorąc udział w programie partnerskim? 

  • Twoja oferta powiększa się o nowe usługi: audyty SEO, optymalizację, pozycjonowanie naturalne, Google AdWords, Google Analytisc, Social media i inne produkty reklamowe. 
  • Klienci są w pełni zadowoleni z Twoich usług, bo mają nowoczesny sklep lub stronę, które poprzez skuteczną reklamę pozyskują Klientów i zwiększają ich przychody! 
  • Generujesz co miesiąc dodatkowy, stały i wysoki dochód od każdej złotówki jaką zapłaci Twój Klient za realizowane w Spozycjonowani.pl usługi reklamowe. 
  • Zdobywasz stale nowych klientów, bo firmy zadowolone z dobrej promocji w internecie i zwiększających się zysków, polecają Twoje usługi dalej.
  • Ty i Twoi klienci otrzymujecie stałe wsparcie i doradztwo od nas - Certyfikowanego Partnera Google oraz członka Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej - w zakresie standardów, trendów i zaleceń dla e-biznesu. 

 

Dlaczego warto skorzystać z programu partnerskiego? 

Klienci naszych parnetrów biorących udział w programie partnerskim otrzymują profesjonalne analizy oraz oferty na usługi pozycjonowania oraz atrakcyjne warunki cenowe. Nasi partnerzy otrzymują atrakcyjne prowizje od każdej złotówki, jakie klient płaci w ramach usług optymalizacji i pozycjonowania.

 

Na jaką prowizję może liczyć partner? 

W zleżności od stażu współpracy, ilości i jakości (terminowość opłat) pozyskiwanych klientów końcowych oraz wielkości obrotu w ramach współpracy z partnerem, proponujemy prowizję od 15 do nawet 25% od każdej zapłaconej przez klienta końcowego złotówki.  Dla najlepszych partnerów również dodatkowe premie jednorazowe lub kwartalne, a także zryczałtowane wynagrodzenie za dodatkowe usługi świadczone dla pozyskanych Klientów np. kampanie w Google AdWords, Social Media itd. 

 

Przykłady wynagrodzenia naszych partnerów. 

Przykład 1. 

Nasz partner Firma "X" współpracuje z nami od 3 miesięcy.

Dla pozyskanych przez Firmę "X" 3 klientów Spozycjonowani.pl za usługi pozycjonowania naturalnego 1 lutego wystawiają faktury na łączną kwotę 1250,00 zł netto. Partner "X" wystawia dla Spozycjonowani.pl 1 marca fakturę na kwotę 187,50 zł netto (co stanowi 15% wpłaconej przez Klientów kwoty 1250,00 zł).

Do 14 dni przelew jest na koncie Firmy "X". 

 

Przykład 2. 

Nasz partner Firma "Y" współpracuje z nami już 7 miesięcy. W tym czasie pozyskała dla nas 11 klientów na pozycjonowanie naturalne oraz usługi dodatkowe (AdWords oraz Social Media).

1 lutego Spozycjonowani.pl wystawiają dla tych 11 klientów faktury za pozycjonowanie naturalne na łączną kwotę 5850,00 zł oraz faktury za usługi dodatkowe.

Partner "Y" 1 marca wystawia dla Spozycjonowani.pl fakturę na kwotę 1470,00 zł netto (co stanowi 20% od kwoty 5850,00 oraz dodatek za skorzystanie przez Klientów z AdWords i Social Media). Przelew na kwotę 1470,00 zł do 14 marca znajduje się na koncie Partnera. 


Przystąp do programu partnerskiego już dziś!

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami w ramach Programu Partnerskiego, prosimy o kontakt mailowy: info@spozycjonowani.pl lub telefoniczny: +48 507 957 579.  Zapraszamy do owocnej współpracy!