Program partnerski Spozycjonowani.pl

Co zyskujesz biorąc udział w programie partnerskim? 

  • Twoja oferta powiększa się o nowe usługi: audyty SEO, optymalizację, pozycjonowanie naturalne, Google AdWords, Google Analytisc, Social media i inne produkty reklamowe. 
  • Klienci są w pełni zadowoleni z Twoich usług, bo mają nowoczesny sklep lub stronę, które poprzez skuteczną reklamę pozyskują Klientów i zwiększają ich przychody! 
  • Generujesz co miesiąc dodatkowy, stały i wysoki dochód od każdej złotówki jaką zapłaci Twój Klient za realizowane w Spozycjonowani.pl usługi reklamowe. 
  • Zdobywasz stale nowych klientów, bo firmy zadowolone z dobrej promocji w internecie i zwiększających się zysków, polecają Twoje usługi dalej.
  • Ty i Twoi klienci otrzymujecie stałe wsparcie i doradztwo od nas – Certyfikowanego Partnera Google oraz członka Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej – w zakresie standardów, trendów i zaleceń dla e-biznesu. 

Dlaczego warto skorzystać z programu partnerskiego? 

Klienci naszych parnetrów biorących udział w programie partnerskim otrzymują profesjonalne analizy oraz oferty na usługi pozycjonowania oraz atrakcyjne warunki cenowe. Nasi partnerzy otrzymują atrakcyjne prowizje od każdej złotówki, jakie klient płaci w ramach usług optymalizacji i pozycjonowania.

Na jaką prowizję może liczyć partner? 

W zleżności od stażu współpracy, ilości i jakości (terminowość opłat) pozyskiwanych klientów końcowych oraz wielkości obrotu w ramach współpracy z partnerem, proponujemy prowizję od 15 do nawet 25% od każdej zapłaconej przez klienta końcowego złotówki.  Dla najlepszych partnerów również dodatkowe premie jednorazowe lub kwartalne, a także zryczałtowane wynagrodzenie za dodatkowe usługi świadczone dla pozyskanych Klientów np. kampanie w Google AdWords, Social Media itd. 

Jesteś zainteresowany współpracą?
Wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Zadzwoń teraz! +48 507 957 579

Spozycjonowani.pl Robert Duda
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755
Data założenia firmy: 01.04.2003r.

Od 2003 roku doradzamy, planujemy i wdrażamy skuteczne kampanie reklamowe krajowe i międzynarodowe w oparciu o narzędzia i kanały Google dla firm, marek i instytucji. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy naszym Klientom najnowsze i sprawdzone rozwiązania bazując na analizie i optymalizacji stron internetowych oraz e-sklepów, pozycjonowaniu, content marketingu link buildingu, a także kampaniach Google Ads w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Zakupy oraz Gmailu i YouTube. Optymalizujemy kampanie w oparciu o analizę i raportowanie Google Analytics. 

Równolegle prowadzimy aktywną działalność edukacyjną poprzez organizację szkoleń, kursów, a także udział w wydarzeniach branżowych. Kursy online, książki oraz ebooki w ramach projektu „SUKCES W INTERNECIE” to jedne z najpopularniejszych branżowych pozycji edukacyjnych w Polsce.

KONTAKT Z NAMI

Biuro Rybnik:
ul. Jankowicka 23/25
44-200 Rybnik

tel. 606-476-711lub 507-957-579
e-mail: biuro(at)spozycjonowani.pl