Zadzwoń do nas! +48 507 957 579, +48 606 476 711 lub Wypełnij formularz

ADWORDS
SIEĆ WYSZUKIWANIA

ADWORDS
SIEĆ REKLAMOWA

ADWORDS
GOOGLE ZAKUPY

ADWORDS
GSP W GMAILU

ADWORDS
KAMPANIE MOBILNE

ADWORDS
REMARKETING

ADWORDS
KAMPANIE LOKALNE

ADWORDS
REKLAMA YOUTUBE

ADWORDS
KAMPANIE EXPORT

ADWORDS
PAKIETY DLA STRON

ADWORDS
PAKIETY DLA SKLEPÓW

Kampanie AdWords Remarketing.

Google AdWords

Remarketing czyli tzw reklama "goniąca za użytkownikiem" to format, z którym każdy z Was spotkał niejednokrotnie. Podczas oglądania butów w internecie, kilka dni potem wyświetlają nam się reklamy butów, a podczas przeglądania ofert wakacyjnych w kolejnych dniach chodzą za nami wszędzie w internecie reklamy ofert turystycznych. 

Remarketing pozwala dotrzeć do tych użytkowników, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową lub sklep ale nie dokonali zakupów albo nie skontaktowali się z Tobą aby zapytać czy uzyskać dodatkowe informacje. Aby dotrzeć do tych potencjalnych Klientów i przypomnieć im o Twojej wyjątkowej ofercie, o Twojej super promocji lub w inny sposób zachęcić do powrotu na Twoją stronę. 

Jest to o tyle ważne, że prawie 3/4 z nas podczas pierwszej wizyty na odwiedzanej stronie internetowej nie podejmuje żadnych interakcji i nie kupuje, a jedynie przegląda. W związku z tym, że pozyskanie użytkownika, który już odwiedzi już Twoją stronę czy sklep staje się coraz trudniejsze i coraz droższe to tym bardziej warto zadbać aby dzięki remarketingowi użytkownik ponownie wrócił i wtedy dokonał zakupów lub wypełnił Twój formularz i dopytał o ofertę.