Zadzwoń do nas! +48 507 957 579, +48 606 476 711 lub Wypełnij formularz

Aktualności Spozycjonowani.pl

 

1 kwietnia świętujemy 14 urodziny Spozycjonowani.pl!

01.04.2017
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!
14 lat temu, 1 kwietnia 2003 roku uruchomiłem firmę wspierającą przedsiębiorstwa w skutecznym wykorzystaniu Internetu do promocji i realizacji biznesowych celów sprzedażowych. Przez 14 lat z wieloma wspaniałymi pracownikami, współpracownikami i partnerami biznesowymi, mieliśmy przyjemność doradzać, projektować oraz wdrażać wiele kampanii reklamowych i promocyjnych dla ponad 400 firm z Polski i innych krajów Unii Europejskiej.
Dziękuję wszystkim Klientom, partnerom biznesowym i współpracownikom za te fascynujące 14 lat i zapraszam do dalszej owocnej współpracy z wykorzystaniem naszego sporego doświadczenia i stale podnoszonych kompetencji i wiedzy!

14 urodziny Spozycjonowani.pl

 


Nowa oferta na Marketing szeptany w ofercie Spozycjonowani.pl

18.07.2016
Coraz większa świadomość Klientów na rynku i zainteresowanie firm usługami w zakresie marketingu szeptanego sprawiły, że w naszej ofercie podobnie jak w Social Media Marketing przygotowaliśmy gotowe rozwiązania pakietowe w zakresie usług Marketingu szeptanego. Teraz każdy Klient niezależnie czy jest to mała lokalna firma, średniej wielkości sklep internetowy, czy duża organizacja o zasięgu międzynarodowym znajdzie w naszej ofercie pakiet dostosowany do swoich potrzeb i możliwości. Wykorzystanie buzz marketingu, marketingu opinii w działaniach promocyjnych i reklamowych danej marki, produktów czy usług pozwala dotrzeć do Klientów, którzy na etapie podejmowania decyzji zakupowych szukają w sieci opinii innych użytkowników, które stają się w wielu przypadkach coraz bardziej istotne. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat samej usługi i jej korzyści oraz przygotowanych przez nas pakietów na marketing szeptany - już od 125,00 zł miesięcznie dla mikro firm. 

 

Zrób dobry Marketing szeptany ze Spozycjonowani.pl

 


Kampania Google AdWords dla byInsomnia

17.06.2016
Miło nam poinformować, ze już kolejny miesiąc mamy przyjemność realizować kampanie promocyjną i sprzedażową dla wyjątkowej marki odzieżowej byInsomnia. Kolejny miesiąc naszych prac to stale rosnące wskaźniki jakościowe oraz poprawa wyników sprzedażowych i współczynnika ROI dla Klientów pozyskiwanych poprzez kanały Google, w tym także GSP dla klientów Gmail oraz kampanie YouTube. W imieniu naszego Klienta serdecznie polecamy wyjątkową ofertę i zapraszamy na zakupy do sklepów stacjonarnych w całej Polsce i naturalne do sklepu internetowego na duże zakupy :) www.byinsomnia.com

 

Kampania AdWords dla ByInsomnia

 


Nowe pakiety Reklamy na Facebooku w ramach Social Media Marketing

01.06.2016
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na usługi reklamy na Facebooku w ramach pakietu Social Media Marketing. Warto w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości, zasięgu, klienta docelowego czy dostępnego budżetu wykorzystać Facebooka chociażby dlatego, że coraz więcej Polaków każdego dnia regularnie korzysta z tego kanału komunikacji. Jeśli więc Twoi potencjalni Klienci spędzają dużo czasu (będąc aktywnymi czasami 24h) to przygotowanie oraz uruchomienie firmowego profilu Twojej firmy na Facebooku oraz regularne aktualizacje treści i prowadzone kampanie reklamowe to już nie tylko zalecenie ale wręcz konieczność aby skutecznie pozyskiwać Klientów w internecie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty gdzie każdy w zależności od potrzeb i możliwości znajdzie coś dla siebie! więcej na: http://www.spozycjonowani.pl/reklama-na-facebooku/

 

Nowa oferta Spozycjonowani.pl - Reklama na Facebooku

 


Konferencja "Sukces w Internecie 2015" już za nami!

11.06.2015
Zachęcamy Nasze wieloletnie doświadczenia we współpracy z biznesem w zakresie realizacji internetowych kampanii marketingowych pokazują, że poziom wiedzy na temat dostępnych na rynku usług, produktów oraz kanałów reklamowych jest wśród przedstawicieli firm bardzo niski. Wpadliśmy więc na pomysł aby rozpoczynając od najbliższego nam własnego podwórka w Rybniku zroganizować pierwszą z cyklu Konferencji "Sukces w Internecie". Przy doborze tematyki oraz prelegentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu kierowaliśmy się sygnałami z rynku, od naszych Klientów i partnerów z którymi współpracujemy. 

Udział w Konferencji da uczestnikom możliwość zapoznania się z większością dostępnych na rynku praktycznie dla każdej firmy narzędzie, które tanio i skutecznie pozwalają wypromować markę, pozyskać Klientów i zwiększyć sprzedaż oraz zysk Twojej firmy przez działania w Internecie. 
 
103 uczestników, 9 prelegentów, 6 godzin atrakcyjnych i fachowych wykładów oraz rozlosowane nagrody o wartości 15 000 zł - to krótki bilans Konferencji. Dziękujemy wszystkim za udział i już dziś zapraszamy na 2 edycję konferencji, jesienią w Warszawie.  Zachęcamy do zapoznania się z agendą Konferencji, sylwetkami prelegentów na dedykowanej stronie: www.sukceswinternecie.pl 

Konferencja Sukces w Internecie w Rybniku już za nami